FireBug

FireBug Mac için

Web'de hata ayıklama Firefox'ta daha kolay

Hata ayıklama muhtemelen geliştiricinin en az favori görevlerinden biridir, ancak ne yazık ki yazılım geliştirmenin önemli bir parçasıdır. Bu nedenle herhangi bir yardım eli açık kolları ile alınır ve FireBug sizin için çok çalışmaktadır....Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Anında hata ayıklama
  • FireBug simgesi, kodun ne zaman bozuk olduğunu gösterir
  • JavaScript konsolunuzu taramaktan çok daha kolay

DEZAVANTAJLAR

  • Sadece sınırlı sayıda dili destekliyor
  • Sadece Firefox ile çalışır

Çok iyi
8

Hata ayıklama muhtemelen geliştiricinin en az favori görevlerinden biridir, ancak ne yazık ki yazılım geliştirmenin önemli bir parçasıdır.

Bu nedenle herhangi bir yardım eli açık kolları ile alınır ve FireBug sizin için çok çalışmaktadır. FireBug, güçlü bir hata ayıklayıcısını, hata konsolunu, komut satırını ve kod denetleyicilerini bir araya getirerek JavaScript, CSS, HTML ve Ajax'ı izlemenize ve onlarla bağlantı kurmanıza olanak veren bir Firefox eklentisidir. FireBug'a birçok küçük özellik daha var ama en önemlisi, kod satırınızı otomatik olarak kontrol eden hata ayıklayıcıdır.

Hata ayıklayıcı, komut dosyalarınızdaki kesme noktalarını ayarlar ve gerçek zamanlı olarak her yürütme adımını inceler. Özellikle kullanışlı olan Firefox durum çubuğundaki FireBug simgesi, sayfanızın kopması durumunda size anında bilgi verir. Sadece FireBug panelini açın ve sorunun ne olduğunu tam olarak göreceksiniz. JavaScript Console penceresindeki komut dosyaları arasında gezinme yok. Firebug'u ayrı bir pencerede veya tarayıcınızın alt kısmında bir çubuk olarak açabilir ve ayrıca hariç tutmak istediğiniz sitelerin kara listesini yapılandırabilirsiniz.

Hata ayıklamadan dolayı çıldırmış olan geliştiriciler için FireBug, kodunuzu geliştirmenin çok hızlı, kolay ve baş ağrısız bir yolunu sunar.

getfirebug.com Firebug 1.8.3 var. Bu sürüm ayrıca AMO'ya da yüklenmiştir (inceleme sürecinin geçmesi biraz zaman alabilir). Firebug 1.8.3 (1.8.2) 'den beri 7 sorunu düzeltiyor ve AMO'daki Firefox 5, 6, 7, 8 Beta kanalı ile uyumludur (1.8.3b1, 1.8.3 ile aynıdır).

Değişiklikler

  • getfirebug.com Firebug 1.8.3 var. Bu sürüm ayrıca AMO'ya da yüklenmiştir (inceleme sürecinin geçmesi biraz zaman alabilir). Firebug 1.8.3 (1.8.2) 'den beri 7 sorunu düzeltiyor ve AMO'daki Firefox 5, 6, 7, 8 Beta kanalı ile uyumludur (1.8.3b1, 1.8.3 ile aynıdır).

mac için Tarayıcılar en fazla indirilenler

FireBug

İndir

FireBug 1.8.3

FireBug hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×